м. Київ, вул. Костянтинівська, 71
про нас

ми пропонуємо

як замовити

завантажити

корисна інформація

Програмне забезпечення
 

Компанія "ВінСофт" є розробником програмного забезпечення для управління підприємствами, відомствами, галузями. Наші розробки базуються на передових, перевірених часом, технологіях відомих світових лідерів в області баз даних, аналізу та програмування, таких як Microsoft, Borland, Business Objects(Crystal Decisions).

Компания «ВинСофт» была образована группой специалистов в области информационных технологий, интернет-маркетинга и веб-программирования в 2004 году. С момента основания и до настоящего времени деятельность нашей Компании направлена на разработку инструментов для эффективного ведения и развития бизнеса в сети Интернет.

Володіючи гарною репутацією, великим досвідом роботи, стабільним фінансовим положенням, стабільною динамікою розвитку, наша компанія завжди виступає в ролі надійної фірми-партнера, здатної вирішити не тільки задачі автоматизації керування підприємством, але і надалі оперативно здійснювати супровід своїх програмних продуктів. Тому кількість наших клієнтів постійно росте.

Приоритетним направленням діяльності фірми є розробка, впровадження та підтримка комплексних систем автоматизації зведеного та первинного обліку бухгалтерських, фінансових та статистичних показників діяльності підприємства. Такі системи спеціально розроблені для великих комерційних підприємств та бюджетних установ, що мають велику кількість підзвітних структур, що періодично звітують перед головною організацією. Згідне вимогам ринку, створена функціонально гнучка система, що дозволяє зводити й аналізувати інформацію різних аспектів, наприклад, виконувати зведення бухгалтерської звітності, здійснювати збір і аналіз статистичної інформації з роботи різних напрямків діяльності підприємства, або обробка даних по підзвітних установах і т.п.

Серед користувачів, які з успіхом користуються нашими системами підприємства та установи Національного Космічного Агентства України, установи Фонду Державного Майна України, установи ДАК "Національна Мережа Аукціонних Центрів", Концерн "Укрцемент" та інші.

 
Наша адреса:
м. Київ,
вул. Братська, 6
(044) 239-15-53
 
 
 
 
 
Copyright © 2005 ТОВ ВiнСофт